Вітаю Вас ГостьПонеділок, 12.11.2018, 21:59

Кабінет інформатики Комсомольської ЗОШ


Каталог статей


Як створити документи в Гуглі

В даний час компанія Google надає своїм користувачам колосальні можливості для продуктивної роботи, індивідуальної та групової. Користувач отримує можливість одночасно користуватися електронною поштою та працювати з документами безпосередньо в поштовій скриньці.

Технології від Google

Щоб отримати доступ до повноцінної роботи з документами Google, досить завести власний аккаунт, тобто пошту, на gmail.com. Необхідно створити звичайну обліковий запис, як на yandex або mail.

Після цього можна приступати до роботи з усіма додатками від Google, які вже встановлені в кожному поштовому ящику, а їх достатньо. При цьому деякі з них доступні відразу після активації облікового запису, інші - платні.

Фахівці Google основним завданням ставили створення такого простору для зберігання інформації, яке буде доступне з будь-якого місця, де є інтернет, будь-якому числу користувачів.

Google-документи являють собою звичайні текстові та табличні редактори. Вони дають можливість працювати безпосередньо в акаунті, а також переносити вже наявні документи з робочого стола або іншого носія на диск Google. Це зручно і надійно, тому що Google виступає в цьому випадку гарантом збереження інформації кожного свого користувача.

Створення документа Google

Отже, ви зайшли на диск Google у своєму акаунті, або поштовому ящику, і бачите безпосередньо під логотипом компанії дві кнопки: «Створити» і «Завантажити». Перша відповідно служить для створення Google-документів, друга дозволяє завантажувати вже готові документи в свій аккаунт.

При натисканні на кнопку «Створити» з'являється кілька можливих варіантів створення документів. Це може бути текстовий документ, презентація, форма, таблиця і папка з документами.

Текстовий документ є аналогом звичного практично всім MS Word. Це текстовий редактор, тому в ньому можна виробляти всі ті дії, які характерні для текстового редактора. Наприклад, робота з текстом.

Для створення таблиць виберіть підпункт «Таблиця» в розділі «Зберегти». Google-таблиця практично ідентична таблицями формату Ms Excel. Також документи Google дають можливість, поряд з таблицею, створити форму. Це зручно, наприклад, при реалізації анкетування, так як Google-форма дасть можливість опитати велику кількість людей і обробити швидко і достовірно отримані результати.

Крім того, документи Google пропонують створювати презентації, подібні тим, які реалізуються в програмі Power Point. Основою плюс документів від компанії Google в можливості працювати над ними декільком користувачам. Це досягається через настройки доступу, які є в кожному Google-документі, незалежно від його типу.

Власник поштової скриньки, тобто аккаунта, на свій розсуд може надати будь-якому користувачеві можливість або тільки для перегляду документа, або для його спільного редагування. Крім того, є можливість під час роботи над Google-документом спілкуватися в чаті, в тому числі через Відеозустрічі за технологією Hangouts.

Таким чином, Google-документи - крок у майбутнє в сфері ефективного використання інтернет-простору.Джерело: http://ukrface.net/4/707-yak-stvoriti-dokumenti-v-gugl.html
Категорія: Мої роздуми | Додав: infokom (19.11.2014)
Переглядів: 492 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
Категорії розділу
Мої роздуми [6]
Наше опитування
Звідки ви дізналися про сайт?
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ДЛЯ УЧНІВ
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Пошук
Друзі сайту