Вітаю Вас ГостьСереда, 12.12.2018, 13:11

Сайт- портфоліо вчителя інформатики Ілляшенко О.А


Новини фізики

Фізика — природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами; це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова. Фізики вивчають поведінку та властивості матерії в широких межах її проявів, від субмікроскопічних елементарних частинок, з яких побудоване все матеріальне (фізика елементарних частинок), до поведінки всього Всесвіту, як єдиної системи (космологія). Людство вже звикло до того, що наука може пояснити все що завгодно. Та навіть сучасна наука іноді не в змозі пояснити факти, які спостерігали десятки, а то й сотні людей. Роззирніться довкола - ви зрозумієте, що й сьогодні таємниць не поменшало. Звісно, загадки природи трапляються не на кожному кроці, але на те вони й загадки... Іноді ці загадки такі цікаві, що навіть не хочеться шукати їм пояснення. Вони нагадують нам про те, що світ - дивовижний і безмежний, і чудес у ньому незабракне ще на багато поколінь.


Шановні учні!
Запрошую, вас,  взяти участь у Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі "Левення - 2014"
Конкурс "Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.
Моніторинг учнів 10 класу з фізики. 26 листопада 2013 року відбудеться проведення моніторингу якості загальної середньої освіти з фізики за результатами навчання в основній школі учнів 10 класів. За результатами відбору номерів варіантів тестів, методом випадкових чисел, із збірника завдань: «Фізика. 10 клас. Збірник завдань для проведення моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів в основній школі» (авт. Непорожня Л.В., Меньшикова Н.М., Петренко А.М.) №1, №3, №8, №9.
Камені-мандрівники. Легенди про "живе каміння" виникли не на рівному місці. Найбільш загадковий з непосидючого каміння екземпляр був знайдений у Тибеті поряд з одним з буддійських монастирів. Цей "альпініст" не просто трухається, а ... дряпається вгору! Причому досить упевнено... Особливо цікавим є той факт, що ця каменюка важить 1100 кг, тож інакше її пересування пояснити важко. Тибетський валун бродяжить уже понад тисячу років. У передгір'ях Алатау таких "мандрівників" налічується понад 50 штук. Важать вони приблизно тонн по 10 кожний, але досить спритно чимчикують угору схилами, періодично зупиняючись "перепочити". За годину вони можуть проповзти до трьох метрів (!), залишивши позаду себе проорану борозну. Детальніше про камені-мандрівники ви можете прочитати у дитячій енциклопедії "Загадки природи" [1] (запитуйте в обласній дитячій бібліотеці м. Черкаси). Гуляюче каміння в Долині смерті
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
Наше опитування
Звідки ви дізналися про сайт?
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ДЛЯ УЧНІВ
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту