Вітаю Вас ГостьПонеділок, 21.01.2019, 00:03

Сайт- портфоліо вчителя інформатики Ілляшенко О.А


Квест "Безпечний інтернет" -2018

WEB -квест "Безпечний Інтернет- 2018"

Час вирушати. Давайте проведемо перекличку.

Завдання 1:"Знайомство" 

Назвіть кожен по три слова, пов'язаних із комп’ютером, що починаються на ту ж літеру, що і Ваше прізвище. (3 бали)
А тепер про нашого злодія. Я дізнався, що Давид збирається розіслати усім жителям нашого селища програму, яка начебто захистить їхні комп'ютери від усіх вірусів. А насправді вона збере злодію усю інформацію про наші комп'ютери. Ми з вами повинні дізнатися, що це за програма, щоб встигнути усіх попередити. А заодно нам треба вилучити у злодія один пристрій, через який йому передають інформацію про нас.

Таблиця для відповідей знаходиться внизу сторінки


Завдання 2:  "Дата"
- складіть пазл, дізнайтесь якого числа буде заподіяна атака (2 б), зробіть скріншот і перешліть його на адресу Alex140679@i.ua. Тема листа "Дата"
(рейтингова оцінка залежить від кількості учасників, які нададуть відповідь)
(Це завдання - на швидкість виконання. Але зверніть увагу: повнота відповіді при цьому не повинна постраждати!
Виграє найповніша і тоді вже найшвидша відповідь. )
  


Завдання 3:  "Атака"


- складіть пазл, дізнайтесь звідки може на нас чекати атака, зробіть скріншот і перешліть його на адресу Alex140679@i.ua. Тема листа "Атака" (рейтингова оцінка залежить від кількості учасників, які нададуть відповідь)

(Це завдання - на швидкість виконання. Але зверніть увагу: повнота відповіді при цьому не повинна постраждати! Виграє найповніша і тоді вже найшвидша відповідь. ) 


Завдання 4:  "Технологія"

Зараз важко уявити наш світ та спілкування у мережі без цієї технології. Саме завдяки цій технології  користувачі мають свободу переміщення не лише в межах кімнати, але і по всьому світу. В той час коли ця технологія була запатентована  вона не була реалізована, але потім стала основою для зв'язку і сьогодні використовуються всюди.

1.    Назвіть технологію про яку йде мова та принцип її дії. (2 б)
2.    Назвіть автора,  рік у  якому був запатентований прототип цієї технології  та  мету  (для чого). (4 б)

3.    Що зображено на малюнку (2 б)

Відповідь повинна бути чіткою, зрозумілою і лаконічною. 

 

  

 

 


 

Завдання 5:  "Небезпека"

Перегляньте  презентацію і дайте відповіді на запитання тесту.

1. Про які небезпеки ви довідалися, прелічіть усі.( 20 б)

  


Завдання 6:  "Вірус"

Хакери-аматори атакують машини, а справжні профі націлюються на людей.
Брюс Шнайдер

Бодай де завгодно зараз є швидкісний Інтернет, а кількість користувачів соціальних мереж зростає з кожним днем. З такою ж силою зростає кількість інформації, яку ми читаємо і поглинаємо. Існують відверті підробки, які ми бачимо і не можемо стримати сміх. Проте є й такі, в які ми віримо, розсилаємо друзям і розповідаємо про них родичам. Вірусний контент містить у собі майже 100% брехні, або правду, яку перевернули з ніг на голову. І це робить їх такими популярними. Ви хоч день жили без "Неможливо повірити, але.." або "Це просто неймовірний спосіб від...". І це тільки те, що лежить на поверхні.

Необхідно пройти тест (10 б).  Для ознайомлення з додатковим матеріалом наведіть на позначку на моніторі картинки  і перейдіть за посиланням.

 


Завдання 7:  "Лист" (10 б)

 

Відповідь Ви отримаєте, виконавши правильно інструкцію:
1.    Відкрийте Блокнот.
2.    Скопіюйте в Блокнот даний код.

 

<html><head><title>Посилання від Давида</title><style type=text/css>.s1 {color:red; font-size:120px; margin-top:120px; margin-left:170px}.s2 {color:blue; font-size:120px; margin-top:-90px; margin-left:300px}.s3 {color:green; font-size:120px; margin-top:-85px; margin-left:440px}.s4 {color:red; font-size:35px; font-style:italic; margin-top:-270px; margin-left:175px}.s5 {color:black; font-size:25px; margin-top:-20px; margin-left:500px}.s6 {color:666666; text-align:justify; font-size:25px; margin-top:170px}.s7 {color:666666; text-align:justify; font-size:25px}.s8 {color:691111; font-size:50px; font-style:italic; margin-left:175px} .s9 {color:Green; font-size:50px; font-style:italic; margin-left:175px}</style></head><body bgcolor=8b0404><div class="s1">Клавіатурний шпигун</div><div class="s2">Хробаки</div><div class="s3">Адваре</div><div class="s4">Сторінка інтернет-квесту «Безпечний Інтернет»</div> <div class="s7">Дропери –це програми, які встановлюють троянські програми на комп’ютери користувачів.</div><div class="s6"><p>Руткіт – це спеціальний вид троянських програм, головна мета якого – максимально глибоко інсталюватись у систему, щоб його було якомога важче знайти і видалити.Як правило, руткіти містять драйвери операційних систем. Головна проблема в тому, що руткіти дуже важко знайти і ще важче видалити з системи. Далеко не кожна антивірусна програма може з цим впоратись.інформацією, а також для організації доступу до інформації у WWW-просторі, тобто для роботи з web-документами.</p></div><div class="s7"><p><b>Кібер-булінг. Одна із форм переслідування дітей та підлітків за допомогою інформаційних технологій.</b></p></div><div class="s8"><p>Відповідь до даного завдання: <b>Кібер небезпеки<b></p></div><div class="s9"><p>Молодець!  <b>Ти вправся з  даним завданням<b></p></div><div class="s7"><p>Кібер-грумінг – входження у довіру до дитини з метою використання її у сексуальних цілях. <b>Спам.</b></p></div><div class="s7"><p>Грифери. Інтернет-шахраї, які заважають учасникам он-лайн ігор спокійно грати. Вони періодично пошкоджують ігрових персонажів, блокують певні функції гри та викрадають як персонажів, так і їхнє віртуальне життя. p></div></body></html>

3.    Збережіть з назвою Мій код.html. Формат .html має бути обов’язково, бо нічого не отримається.
4.    Відкрийте збережений файл.
5.    Якщо Ви все зробили правильно, то зможете побачити відповідь.

 


Таблиця для відповідей "Google"                                             Зворотній зв'язок


 

Сделано на Padlet

РЕЙТИНГОВА ТАБЛИЦЯ


 

ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
Наше опитування
Звідки ви дізналися про сайт?
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ДЛЯ УЧНІВ
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту