Вітаю Вас ГостьСереда, 12.12.2018, 12:40

Сайт- портфоліо вчителя інформатики Ілляшенко О.А


Історична довідка

Інформатика як предмет вивчається в нашій школі з моменту його введення в навчальний план.
Дуже довгий час інформатика вивчалась за безмашинним курсом.
Та настав той час в 2002 році школа отримала комп’ютерний клас, що налічував 5 машин на базі процесора Celeron 1100.

Належної бази не було. Ні підручників, ні посібників.Тож вирішили самотужки все це створювати. Обладнали, привели до порядку приміщення класу. За допомогою випускників минулих років, та просто хороших знайомих розжилися деяким програмним забезпеченням, що дало нам змогу готуватись і приймати участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах.
Найпершою радістю для нас був перший успіх, коли наші учениця Подимова Неля (10 клас) стала переможцем районної олімпіади з інформатики та учаником обласної олімпіади з інформатики та Гарарецький Євген (11 клас) здобув перемогу, зайнявши ІІІ місце в обласному конкурсу комп’ютерної творчості «Краща програма для ПОЕМ».
Це був початок. Потім проба своїх власних сил у конкурсах з Web-дизайну, де також здобули непогані результати.


У 2007 році школа отримала новий комп’ютерний клас, який складається з сучасних комп’ютерів.
Зараз комп’ютерний клас має 10 робочих місць, все необхідне обладнання, програмне забезпечення, навчальну, довідкову та методичну літературу для вивчення не лише інформатики в 10 та 11 класах, а й для підготовки і участі в різного роду конкурсах.
Під час вивчення програмового матеріалу на уроках інформатики, гурткової роботи, учні є не просто пасивними виконавцями завдань передбачених навчальними планами і програмами, а виготовляють в рамках практичних робіт навчальні посібники поповнюючи таким чином матеріальну базу кабінету.
Кабінет підключений до мережі Інтернет, що дає можливість отримувати більш детальну інформацію учням про різні події в світі, країні.
В 2007/2008 навчальному році - вагоме поповнення матеріальної бази, а саме: придбання мультимедійного проекційного апарату, що значно полегшить викладання та сприймання програмового матеріалу, а відтак і даватиме змогу поліпшити якість знань учнів.
Школа наша невелика. Немає і 150 учнів. Охоплення комп’ютерами учнів(враховуючи уроки, різноманітні гуртки) непогане, майже кожен третій учень школи двічі на тиждень як мінімум має доступ до комп’ютерів.
Учнів школи за короткий проміжок часу стали учасниками та призерами районних та обласних конкурсів дитячої комп’ютерної творчості та олімпіад з інформатики.ГОЛОВНЕ МЕНЮ
ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
Наше опитування
Звідки ви дізналися про сайт?
Всього відповідей: 55
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ДЛЯ УЧНІВ
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту